RYKO

Vítejte v jedné z nejmodernějších opraven vagónů a jejich komponentů v Evropě

Chci o firmě vědět více

Naše pobočky

Garance kvality

Společnost RYKO a.s. je jednou z nejmodernějších opraven svého druhu v Evropě. Naši kvalitní a profesionální práci potvrzuje celá řada certifikátů a oprávnění udělených národními úřady, odbornými institucemi a zákazníky.

Co nám ukládá zákon?

Níže najdete informace, které musí naše společnost ze zákona vystavovat na svých webových stránkách.

Evropské projekty

Slovo ředitele

ředitel

RYKO je moje srdeční záležitost

Ing. Martin Vošta

Vítejte u nás ve společnosti RYKO a.s. Jsme špičková opravna železničních nákladních vagónů a to jak z pohledu umístění, technologií, zázemí, tak především díky týmu špičkových lidí. Naší hlavní snahou je zajistit, aby po evropské železnici jezdily bezpečné nákladní vozy. Poskytujeme celou paletu služeb souvisejících s technickou kontrolou, modernizací, rekonstrukcemi či renovacemi vagónů. Klíčovým parametrem naší práce je kvalita provedení a doba pobytu vozu v opravně. Spolupráce s našimi zákazníky je postavena na dlouhodobosti a stabilitě. Přesně tak přistupujeme i k našim zaměstnancům.

Historie a současnost

Naše vize a mise

Naší vizí je...

poskytovat zákazníkům komplexní a kvalitní služby péče o nákladní vozy v technologicky, procesně a environmentálně moderní opravně s týmem špičkových a motivovaných zaměstnanců.

Naší misí je...

aby se po evropských kolejích pohybovaly díky nám bezpečné a spolehlivé vagóny a aby všichni naši zaměstnanci rostli spolu se společností.