RYKO a.s.

Vítejte v jedné z nejmodernějších opraven vagónů a jejich komponentů v Evropě

Chci o firmě vědět více

Naše pobočky

Garance kvality

Společnost RYKO a.s. je jednou z nejmodernějších opraven svého druhu v Evropě. Naši kvalitní a profesionální práci potvrzuje celá řada certifikátů a oprávnění udělených národními úřady, odbornými institucemi a zákazníky.

Co ukládá zákon?

Níže najdete informace, které musí naše společnost ze zákona vystavovat na svých webových stránkách.

Evropské projekty

Slovo ředitele

ředitel

RYKO je moje srdeční záležitost

Ing. Martin Vošta

Vítejte u nás ve společnosti RYKO a.s. Jsme špičková opravna železničních nákladních vagónů a to jak z pohledu umístění, technologií, zázemí, tak především díky týmu špičkových lidí. Naší hlavní snahou je zajistit, aby po evropské železnici jezdily bezpečné nákladní vozy. Poskytujeme celou paletu služeb souvisejících s technickou kontrolou, modernizací, rekonstrukcemi či renovacemi vagónů. Klíčovým parametrem naší práce je kvalita provedení a doba pobytu vozu v opravně. Spolupráce s našimi zákazníky je postavena na dlouhodobosti a stabilitě. Přesně tak přistupujeme i k našim zaměstnancům.

Historie a současnost

Naše vize a mise

Naší vizí je...

poskytovat zákazníkům komplexní a kvalitní služby péče o nákladní vozy v technologicky, procesně a environmentálně moderní opravně s týmem špičkových a motivovaných zaměstnanců.

Naší misí je...

aby se po evropských kolejích pohybovaly díky nám bezpečné a spolehlivé vagóny a aby všichni naši zaměstnanci rostli spolu se společností.